Дистанційне навчання

Відео-урок викладача Новокаховського ВПУ Балан Г.В.

https://youtu.be/kNS5p8DEzqM

СЦЕНАРІЇ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ, КОНСПЕКТИ УРОКІВ

https://www.facebook.com/konspekty/

Звіт_Новокаховське_ВПУ_Надія-Молодість-Майбутнє

https://drive.google.com/file/d/1_ppOgsevNTjaZQSeqxtC1i0N-wzJmnP6/view?usp=sharing

Конкурсний онлайн-урок «Херсонщина в роки Другої світової війни» викладача Новокаховського ВПУ Подольської В.В.

https://drive.google.com/file/d/1-Esva1VdlsLQONRBmrbcdSfTkr125L4Y/view?usp=sharing

НОВОКАХОВСЬКЕ ВПУ ВИПУСК 2020

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=yUOPcDNndAU

Майстри виробничого навчання та учні Новокаховського вищого професійного училища, які навчаються за професіями: штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, виконали ремонтні роботи у закладі дошкільної освіти яслах-садочку «Червоненька квіточка» Новокаховської міської ради. Педагогічні працівники та учнівська молодь училища здійснили демонтаж плитки та санітарно-технічних приладів, облицювання стін та підлоги, встановлення нових сан-тех приладів.
Чекаємо на нові замовлення щодо виконання ремонтних робіт!

18.05.2020р у Новокаховському вищому професійному училищі. відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник».
Заздалегідь відправлені поштою, паперові примірники виконаних робіт (з підписом учня) були розглянуті та опрацьовані членами державної кваліфікаційної комісії під головуванням Нікіфорової Л.М. Спілкування між здобувачами професійної освіти та членами комісії відбувалося з використанням засобів зв’язку: месенджерів, відеоконференції, голосового телефонного зв’язку.Завдяки гарній організації досвідченого майстра в/н Куркіної Т.М. ДКА була проведена на високому рівні. Дякуємо учасникам за проведену роботу і бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою та вдалого працевлаштування!

27 травня у Новокаховському вищому професійному училищі відбулася державна кваліфікаційна атестація учнівської групи 406 з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Газозварник». Заздалегідь відправлені поштою паперові примірники виконаних робіт (з підписом учня) були розглянуті та опрацьовані членами державної кваліфікаційної комісії під головуванням Мосієнко Ю.Я. Комунікація між учнями-випускниками та членами відбувалася з використанням засобів зв’язку: месенджерів, відеоконференції, голосового телефонного зв’язку. Завдяки гарній організації викладача спецтехнології Гарькавого В.Л. ДКА була проведена досить оперативно і якісно. Дякуємо учасникам за проведену роботу і бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою та вдалого працевлаштування!

Триває новий тиждень дистанцiйного навчання

06.04.20-10.04.20 Нашi педагоги, як завжди, сумлiнно готуються до зустрiчi з учнями на вiдстанi: надають матерiали урокiв, поради щодо кращого їх засвоєння, домашнi завдання. I учнi не менш вiдповiдально ставляться до самостiйного виконання завдань. До речi, для здобувачiв освiти є i переваги дистанцiйного навчання — вони самi визначають час початку уроку, час на перерву та їх тривалiсть.
Педагогічні працівники та дiти раніше не могли уявити собi, як добрe навчатися на заняттях в кабінетах! Усi чекають повернення до рідних і затишних стiн навчaльних кабінетiв, живого спілкування. Ваші фотографії, любi учні, зігрівають нам серця. І за вiкном весна в рясному цвітіннi, лагідне тепло привiтного сонечка. Тож, все буде добре. Головне — залишайтеся вдома, бережiть себе і своїх рідних.

Посилання на відео дітей. Як вони виконують домашні вправи…

https://drive.google.com/drive/folders/1JRnwPqkJU_M1S8OzVmHl8QTHYuQfyrt8?usp=sharing

Лікарі щодня рятують тисячі життів. Заради здоров’я пацієнтів ризикують власним. Днями не бачать своїх рідних, а наражаючись на небезпеку, іноді, на жаль, хворіють. Але продовжують робити свою справу заради нас із вами.

Без медиків нам не подолати цього складного шляху. У скрутну годину саме від лікаря може залежати доля кожного з нас. Тому обов’язково підтримуймо їх. Доброю справою, словом подяки чи навіть постом у фейсбуці.

І пам’ятаймо, що залишатись удома, мити руки, тримати дистанцію — це також спосіб підтримки наших лікарів.

Будьте дисципліновані та бережіть одне одного!

13.04.20-17.04.20 Дистанційне навчання триває! Наші учні добре виконують цікаві, насичені та змістовні завдання своїх майстрів виробничого навчання та викладачів. Не зупиняйтесь на досягнутому, вірте в життя, радійте йому! Педагоги та здобувачі освіти, залишайтеся вдома на Великдень, і нехай береже вас Господь!

Для здобувачів освіти викладачі та майстри виробничого навчання – це не лише наставники, які просто навчають — вони допомагають їм ввійти у світ обраної професії, оволодіти всіма її тонкощами; це старші друзі, які завжди поруч і завжди підтримують; допомагають пізнавати світ та знайти своє місце в ньому. І дистанційне навчання цьому підтвердження. Так, усім нелегко. Ми бачимо, любі учні, і цінуємо те, як ви в цих не простих умовах наполегливо продовжуєте оволодівати новими знаннями. Але ж і ми вчимося, щоб вчити вас. Успіхів та міцного здоров’я всім учасникам освітнього процесу!

Ну що, ранок, будемо роботи тебе добрим?

Робота нашого колективу під час карантину

У Новокаховському вищому професійному училищі в умовах карантину атестували групу новоспечених будівельників
Попри карантин навчальне життя не стоїть на місці. Викладачі, майстри виробничого навчання та цьогорічні випускники змушені завершувати навчальний рік у незвичних умовах, однак роблять це успішно. Так, 18 травня в училищі відбулась державна кваліфікаційна атестація з професії «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник». Державна кваліфікаційна комісія розглянула примірники виконаних робіт, які були заздалегідь надіслані поштою у паперовому вигляді з підписами учнів. Зв’язок зі здобувачами професійної освіти педагогічні працівники тримали через месенджери, відеоконференції і телефонні дзвінки. Ці 15 випускників останній рік навчались для отримання вищих – 4-5-го – розрядів. Це вже другий випуск цього навчального року в училищі. Перший відбувся у лютому: 14 випускників отримали дипломи за професією «Електрогазозварник. Газорізальник», а 15 — вирішили покращити свої фахові компетентності і отримати вищий розряд. Вони складатимуть атестацію у червні. Також у травні та червні пройдуть ще 8 державних кваліфікаційних атестацій за різними професіями, серед них монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, електрогазозварник, газорізальник; перукар (перукар-модельєр), штукатур, лицювальник-плиточник; монтажник гіпсокартонних конструкцій тощо. Загалом цього навчального року в училищі очікується 160 випускників. Новокаховське ВПУ постійно дбає про якість надання освітніх послуг. Тому під час оголошеного Міністерством освіти і науки конкурсу про створення навчально-практичних центрів на базі профтех закладів подало заявки (відразу на дві професії – нового центру для підготовки електрогазозварників та розширення можливостей нещодавно створеного центру — для монтажників санітарно-технічних систем та устаткування) і увійшло до числа переможців. І сьогодні дружній колектив закладу освіти натхненно працює над реалізацією своїх цікавих проєктів. Уже позаду презентація і апробація досвідченими майстрами в/н училища зварювального обладнання FRONIUS, KEMMPI. Для окрилених і карантин – час здійснення мрій.

Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930