Класному керівнику

Інформаційні матеріали з теми «Протидія булінгу (цькуванню) в закладі освіти»

Інформаційні матеріали МОНУ щодо протидії торгівлі людьми

Профілактика та попередження булінгу

Діагностика булінгу в закладі освіти

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный-7.jpg
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Чому-військова-кафедра-723x1024.jpg
http://kvp.nau.edu.ua
Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный1-2.jpg

Основними завданнями кафедри  військової підготовки є:

Підготовка  військових фахівців служби пально-мастильних матеріалів для проходження військової служби за контрактом на офіцерських посадах Збройних Сил України тактичного рівня за спеціальністью 185 “Нафтогазова інженерія та технології”  за спеціалізацією “Забезпечення військ (сил) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами» з терміном навчання 5.5 років («студент» – 4 роки (освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”) + «курсант» – 1,5 року (освітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”).
Підготовка офіцерів запасу для військових підрозділів, частин та з’єднань Збройних Сил України, які відповідають  вимогам кваліфікаційних характеристик відповідних військово-облікових спеціальностей

I. Підготовка офіцерів служби пально-мастильних матеріалів для проходження служби за контрактом у ЗС України (детальна інформація)

ІІ. Підготовка офіцерів запасу (детальна інформація)

https://nung.edu.ua/department/інститут-нафтогазової-інженерії/квп

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный3-1.jpg

Програма підготовки осіб офіцерського складу для служби за контрактом.

Галузь знань 03 «Природничі науки», спеціальність 103 «Науки про Землю», спеціалізація «Організація метеорологічного та геофізичного забезпечення Збройних Сил України».

Термін навчання 5,5 років за схемою «4 роки студент + 1,5 рік курсант». Форма навчання денна, за кошти державного бюджету України.

Обсяги державного замовлення на підготовку військових фахівців за вказаною спеціальністю визначаються щорічними спільними наказами Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України.

2) Військова підготовка громадян України за програмами підготовки офіцерів запасу за такими військово-обліковими спеціальностями:

– «Організація метеорологічного та геофізичного забезпечення Збройних Сил України»;

– «Обробка та аналіз гідрометеорологічної (метеорологічної) та геофізичної інформації».

http://odeku.edu.ua/institutifakulteti/kafedra-vijskovoyi-pidgotovki/

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный-5.jpg

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого  – самоврядний (автономний) заклад вищої освіти IV рівня акредитації.
Університет робить значний внесок у розбудову правової держави, удосконалення законотворчого процесу і правозастосування. Науковці брали безпосередню участь у розробленні чинної Конституції України та інших нормативно-правових актів. У галузі нормотворчої діяльності триває співпраця з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України, міністерствами і відомствами, органами місцевого самоврядування. Учені Університету активно впливають на практику застосування законодавства.

https://nlu.edu.ua

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный1-1-1024x165.jpg

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба є провідним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, готує кваліфікованих військових і цивільних фахівців за широким спектром високотехнологічних та наукоємних спеціальностей. Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба здійснює освітню діяльність з підготовки військових льотчиків, штурманів, фахівців з бойового управління авіацією, зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ, інженерно – авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, комп’ютерних наук і інформаційних технологій, метрології, енергетики  та інш. 

www.hups.mil.gov.ua

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный2.jpg

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова є єдиним в державі унікальним багатопрофільним міжвидовим вищим військовим навчальним закладом розвідки, управління і високих технологій, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям особами, які навчаються, вищої освіти та кваліфікації з ліцензованих та акредитованих спеціальностей підготовки, здійснює наукову та науково-методичну діяльність і має високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.Діяльність інституту спрямована на підготовку висококваліфікованих військових фахівців – офіцерів тактичного рівня, проведення наукових досліджень відповідно до визначених Воєнною доктриною України пріоритетів, стосовно підвищення оперативних і бойових (спеціальних) можливостей Збройних Сил України та інших військових формувань.

www.zvir.zt.ua

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Безымянный4.jpg

Одеська морська академія давно і добре відома у світовому морському суспільстві. За час існування з 1944 року академія мала різні найменування: Одеське вище морехідне училище (ОВМУ), Одеське вище інженерне морське училище (ОВІМУ), Одеська державна морська академія (ОДМА), Одеська національна морська академія (ОНМА), Національний університет «Одеська морська академія» (НУ«ОМА»). Протягом всієї історії навчального закладу було забезпечено високий професіоналізм науково-педагогічного персоналу, стандарти освіти і практичної підготовки курсантів, які відповідають міжнародним і національним вимогам. НУ «ОМА» є провідним навчальним, науковим і методичним центром, який визначає стратегію і шляхи розвитку морської освіти в Україні.

http://www.onma.edu.ua

Провідний військовий вищий навчальний заклад, який готує фахівців для Сухопутних військ Збройних Сил України! Академія Сагайдачного гармонійно поєднує традиції класичної європейської та національної військової школи, творчо використовує досвід підготовки військових спеціалістів передових держав світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу. Академія – основна кузня підготовки військових фахівців для Сухопутних військ Збройних Сил України.

http://www.asv.gov.ua

Сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» для Збройних Сил України та інших військових формувань, мовну підготовку військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, підвищення кваліфікації військовослужбовців і науково-педагогічних працівників та підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.

http://www.vaodesa.mil.gov.ua

Заклад є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.)

http://www.mil.univ.kiev.ua

Потужний навчальний заклад IV рівня акредитації у складі 3-х факультетів та 15 кафедр, Наукового центру та Коледжу сержантського складу. ВІТІ – міжвидовий військовий навчальний заклад, якій розташований в історичному центрі Києва на Печерських пагорбах та має славетні традиції та своїх видатних вихованців. Багато випускників інституту стали провідними військовими фахівцями та генералами. Інститут готує офіцерів для Збройних Сил України (Сухопутні війська, Військово-Повітряні та Військово-Морські Сили), для Служби безпеки України, служб Розвідки, для Національної гвардії.

http://www.viti.edu.ua/viti

Особиста гідність. Безпека життя

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ОПЕРАТИВНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОЛІЦІЇ

ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ в профтехосвіті

Класним керівникам закон булінг

Методичні рекомендації

Питання організації в закладах освіти

Презентація Булінг

Методичний порадник для класного керівника

Профілактика правопорушень

Психологія підлітка

Співпраця з батьками

Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930