Інформація для учнів

Я в курсі — курс на ЗНО!

https://www.facebook.com/yavkursi/

ОБЛАСНИЙ ТИЖДЕНЬ МОЛОДІЖНОЇ КНИГИ 2021
«ГАЙДА ЧИТАТИ!»
«Людина з гарною книгою в руках ніколи не може бути самотньою». К. Гольдоні
У юнацькому секторі Новокаховської бібліотеки для дітей та юнацтва розпочався Обласний Тиждень молодіжної книги 2021 року з 19-23 квітня, започаткований Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Бориса Лавреньова і приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права.
Мета Тижня молодіжної книги — популяризація читання в молодіжному середовищі та створення іміджу бібліотеки як центру громади.
Девіз Тижня молодіжної книги – «Гайда читити!»
В умовах карантинних обмежень юнацький сектор бібліотеки обслуговує молодь за правилами карантину.
Перший день Тижня молодіжної книги пройшов з цікавістю молоді до нових книжок української та світової класики. В читальному залі відбулася Зустріч з актуальними книгами, яка переросла у бібліотечний флешмоб «Книжковий світ – то особливий світ, він, як магніт, притягує до себе».
Бібліотекарі підготували цікаві книги, ознайомили з ними юних читачів, які вибрали собі найулюбленіші і такі, які співпадають з їх вподобаннями та захопленнями, детально ознайомилися з книгами- портретами і приміряли до себе життєвий шлях, працелюбність і успіх героїв – кумирів. І ось як розподілилася увага до книг. Активний читач юнацького сектору, член музично-літературного клубу «Натхнення», переможець літературних конкурсів «Смарагдове місто», «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» — Рома Тимофієнко, знавець поезії, театрального мистецтва вподобав портрет «Майстер : Богдан Ступка». Юнак слухає художнє виконання поезії Л.В.Костенко у виконанні Богдана Ступки і наслідує Майстра.
Книга Лі Куан Ю «Із третього світу в перший : Історія Сингапуру 1965-2000» зацікавила Євгена Пилипчука, майбутнього політика. Історія художника Сергія Якутович «Незавершений проєкт»- близька юному художнику Михайлу Міщенко. Життєвий шлях «Маестро Анатолій Авдієвський: Портрет хору з мозаїки» Володимира Корнійчука прийшовся до душі майбутньому музиканту Кирилу Жукову. Дівчата вибрали для себе -спорт, поезію, кохання. Молодь мріє стати музикантами, акторами, художниками, політиками, літераторами, спортсменами саме в Україні, вивчаючи «Український менталітет.» Олександра Стражного.

Пам’ятки Нової Каховки

https://tripmustgoon.com/blog/nova-kahovka-sights

«КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара»»

https://www.facebook.com/khersonlibrary/

28 лютого Нова Каховка святкує свій 69-й рік народження

https://novakahovka.city/read/events/130423/tak-pochinalasya-nova-kahovka

https://novakahovka.city/read/events/495/10-najcikavishih-video-z-youtube-pro-novu-kahovku-

Картинна галерея ім. А. С. Гавдзинського пропонує виставку «РІДНОМУ МІСТУ» живопис Альбіна Гавдзинського із Фонду галереї

https://www.facebook.com/100003026586201/posts/3270754609702060/

17 вересня — ДЕНЬ РЯТІВНИКА

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2767805166836417&id=100008208827714

Прості правила убезпечують від інфікування

https://www.facebook.com/261889753974137/posts/1652086324954466/

Що короновірус робить з нашим тілом?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3561234097241546&id=124158667615790

Правила роботи училища з 1 вересня

https://mon.gov.ua/ua/news/navchannya-bez-masok-dlya-uchniv-pochatkovoyi-shkoli-gnuchkij-rozklad-bezpechni-umovi-u-zakladah-osviti-oprilyudneno-novi-vimogi-moz-shodo-navchannya-pid-chas-karantinu

Навчання в умовах карантину: як організувати освітній процес з 1 вересня?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого  – самоврядний (автономний) заклад вищої освіти IV рівня акредитації.
Університет робить значний внесок у розбудову правової держави, удосконалення законотворчого процесу і правозастосування. Науковці брали безпосередню участь у розробленні чинної Конституції України та інших нормативно-правових актів. У галузі нормотворчої діяльності триває співпраця з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України, міністерствами і відомствами, органами місцевого самоврядування. Учені Університету активно впливають на практику застосування законодавства.

https://nlu.edu.ua

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба є провідним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, готує кваліфікованих військових і цивільних фахівців за широким спектром високотехнологічних та наукоємних спеціальностей. Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба здійснює освітню діяльність з підготовки військових льотчиків, штурманів, фахівців з бойового управління авіацією, зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ, інженерно – авіаційного забезпечення, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації, комп’ютерних наук і інформаційних технологій, метрології, енергетики  та інш. 

www.hups.mil.gov.ua

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова є єдиним в державі унікальним багатопрофільним міжвидовим вищим військовим навчальним закладом розвідки, управління і високих технологій, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям особами, які навчаються, вищої освіти та кваліфікації з ліцензованих та акредитованих спеціальностей підготовки, здійснює наукову та науково-методичну діяльність і має високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.Діяльність інституту спрямована на підготовку висококваліфікованих військових фахівців – офіцерів тактичного рівня, проведення наукових досліджень відповідно до визначених Воєнною доктриною України пріоритетів, стосовно підвищення оперативних і бойових (спеціальних) можливостей Збройних Сил України та інших військових формувань.

www.zvir.zt.ua

Одеська морська академія давно і добре відома у світовому морському суспільстві. За час існування з 1944 року академія мала різні найменування: Одеське вище морехідне училище (ОВМУ), Одеське вище інженерне морське училище (ОВІМУ), Одеська державна морська академія (ОДМА), Одеська національна морська академія (ОНМА), Національний університет «Одеська морська академія» (НУ«ОМА»). Протягом всієї історії навчального закладу було забезпечено високий професіоналізм науково-педагогічного персоналу, стандарти освіти і практичної підготовки курсантів, які відповідають міжнародним і національним вимогам. НУ «ОМА» є провідним навчальним, науковим і методичним центром, який визначає стратегію і шляхи розвитку морської освіти в Україні.

http://www.onma.edu.ua

Провідний військовий вищий навчальний заклад, який готує фахівців для Сухопутних військ Збройних Сил України! Академія Сагайдачного гармонійно поєднує традиції класичної європейської та національної військової школи, творчо використовує досвід підготовки військових спеціалістів передових держав світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу. Академія – основна кузня підготовки військових фахівців для Сухопутних військ Збройних Сил України.

http://www.asv.gov.ua

Сучасний міжвидовий військовий навчальний заклад, який має глибокі історичні традиції та більш ніж вікову історію і здійснює підготовку військових фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» для Збройних Сил України та інших військових формувань, мовну підготовку військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, підвищення кваліфікації військовослужбовців і науково-педагогічних працівників та підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу.

http://www.vaodesa.mil.gov.ua

Заклад є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.)

http://www.mil.univ.kiev.ua

Потужний навчальний заклад IV рівня акредитації у складі 3-х факультетів та 15 кафедр, Наукового центру та Коледжу сержантського складу. ВІТІ – міжвидовий військовий навчальний заклад, якій розташований в історичному центрі Києва на Печерських пагорбах та має славетні традиції та своїх видатних вихованців. Багато випускників інституту стали провідними військовими фахівцями та генералами. Інститут готує офіцерів для Збройних Сил України (Сухопутні війська, Військово-Повітряні та Військово-Морські Сили), для Служби безпеки України, служб Розвідки, для Національної гвардії.

http://www.viti.edu.ua/viti

http://kvp.nau.edu.ua

Основними завданнями кафедри  військової підготовки є:

Підготовка  військових фахівців служби пально-мастильних матеріалів для проходження військової служби за контрактом на офіцерських посадах Збройних Сил України тактичного рівня за спеціальністью 185 “Нафтогазова інженерія та технології”  за спеціалізацією “Забезпечення військ (сил) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами» з терміном навчання 5.5 років («студент» – 4 роки (освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр”) + «курсант» – 1,5 року (освітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”).
Підготовка офіцерів запасу для військових підрозділів, частин та з’єднань Збройних Сил України, які відповідають  вимогам кваліфікаційних характеристик відповідних військово-облікових спеціальностей

I. Підготовка офіцерів служби пально-мастильних матеріалів для проходження служби за контрактом у ЗС України (детальна інформація)

ІІ. Підготовка офіцерів запасу (детальна інформація)

https://nung.edu.ua/department/інститут-нафтогазової-інженерії/квп

Програма підготовки осіб офіцерського складу для служби за контрактом.

Галузь знань 03 «Природничі науки», спеціальність 103 «Науки про Землю», спеціалізація «Організація метеорологічного та геофізичного забезпечення Збройних Сил України».

Термін навчання 5,5 років за схемою «4 роки студент + 1,5 рік курсант». Форма навчання денна, за кошти державного бюджету України.

Обсяги державного замовлення на підготовку військових фахівців за вказаною спеціальністю визначаються щорічними спільними наказами Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України.

2) Військова підготовка громадян України за програмами підготовки офіцерів запасу за такими військово-обліковими спеціальностями:

– «Організація метеорологічного та геофізичного забезпечення Збройних Сил України»;

– «Обробка та аналіз гідрометеорологічної (метеорологічної) та геофізичної інформації».

http://odeku.edu.ua/institutifakulteti/kafedra-vijskovoyi-pidgotovki/

Список електронних підручників 10 клас
громадянська освіта
https://pidruchnyk.com.ua/1187-gromadyanska-osvita-10-klas-vasylkiv.html
математика
https://pidruchnyk.com.ua/403-matematika-bevz-10-klas.html
українська література
https://pidruchnyk.com.ua/392-ukrayinska-lteratura-avramenko-paharenko-10-klas.html
українська мова
https://pidruchnyk.com.ua/1168-ukrainska-mova-10-klas-avramenko.html
біологія і екологія
https://pidruchnyk.com.ua/1130-biologiya-ekologiya-10-klas-sobol.html
зарубіжна література
https://pidruchnyk.com.ua/1143-zarubizhna-10-klas-isaeva-standart.html
захист вітчизни
https://pidruchnyk.com.ua/409-zahist-vtchizni-dlya-hlopcv-gerasimv-pashko-fuka-schirba-10-klas.html
https://lib.imzo.gov.ua/bitstream/handle/123456789/248/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82%20%D0%92%D1%96%D1%82%D1%87%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B8%2010%20%D0%BA%D0%BB.%20%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%B0%20%281%29.pdf?sequence=7&isAllowed=y
географія
https://pidruchnyk.com.ua/1136-geografiya-10-klas-dovgan-stan.html
англійська мова
https://www.ranok.com.ua/resources/English-10.pdf
всесвітня історія
https://www.ranok.com.ua/resources/Vsesvitnya_istoriya_standart.pdf
фізика
https://www.ranok.com.ua/resources/Fizika_standart.pdf
історія України
https://lib.imzo.gov.ua/bitstream/handle/123456789/47/Istoriia%20Ukrainy%20%28riven%20standartu%29_pidruchnyk%20dlia%2010%20klasu%20ZZSO%20Hisem%20Martyniuk.pdf?sequence=7&isAllowed=y

Соціальна програма Scholarship

Дизайн бабочки

https://ru-ru.facebook.com/klassno.guru/videos/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8/1321669358025872/?__so__=permalink&__rv__=related_videos

Звернення президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

https://www.facebook.com/olympicua/photos/pb.304370036309200.-2207520000../2881844155228429/?type=3

http://usf.org.ua/news/202003241556.html

2 новини — хороша і погана. Оксана Соколова про коронавірус

https://ru-ru.facebook.com/Fakty.ICTV/videos/2607783166169706/

В Украине создали прибор вентиляции легких, который поможет спасти заболевших коронавирусом

https://fakty.ua/337842-v-ukraine-sozdali-pribor-dlya-ventilyacii-legkih-kotoryj-pomozhet-spasti-zabolevshih-koronavirusom

МОЗ нагадує здоровим людям — не треба носити маски

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2904061-moz-nagadue-zdorovim-ludam-ne-treba-nositi-maski.html

Орхідеї з паперу: майстер класи та шаблони

https://idei-dekoru.com/2018/04/16/%D0%BE%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%B5%D1%97-%D0%B7-%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%83-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B8-%D1%82%D0%B0-%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB/

ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ДЖЕРЕЛ ТА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМ НА ДОПОМОГУ ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГАМ І СОЦІАЛЬНИМ ПЕДАГОГАМ

https://drive.google.com/open?id=1OGpZ_KQ7tVotSLdk8m2VQsIO0WEJJ353

Віталій Кубатко — Карантин в місцевих реаліях

https://www.facebook.com/vitaliy.kubatko/videos/2520699604860454/

ЯК ДОВГО ЖИВЕ КОРОНОВІРУС НА ПОВЕРХНЯХ?

5 способів зробити медичну маску власноруч (ВІДЕО)

https://cikavoinfo.com/cikavo-vmiti/5-sposobiv-zrobiti-medichnu-masku-vlasnoruch.html

Карантин — це не канікули!

https://www.facebook.com/watch/?v=213600209957944

https://www.facebook.com/watch/?v=532720607664655

https://www.facebook.com/Glavcom.ua/posts/3396054047077522

Тести ЗНО онлайн — пробне зовнішнє незалежне оцінювання – сайт ЗНО – Освіта.UA

https://zno.osvita.ua/

Октябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031