Шановні батьки та любі учні!!!

1 вересня буде в новому форматі: зустріч керівників групи і учнів на дистанції від інших груп. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір’я нашого училища.
Вхід до училища батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
У заклад освіти заходять тільки учні, пед. працівники та персонал закладу.
При вході/виході в/з заклад освіти обробляти руки антисептиком.
Під час перерв всі учні і педагоги повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в училищі розміщені спеціальні урни.
Пед працівникам та персоналу будуть щоранку проводили температурний скринінг. Учням — ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, або викладача-предметника, у якого в них перший урок.
Ви як батьки зі свого боку ні в якому разі не відпускаєте дітей на навчання з температурою, сильним головним болем, кашлем. Тобто будь-які ознаки ОРВІ — ви залишаєте дитину вдома, звертаєтесь до лікаря!!!
Навчання здобувачів освіти буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети (фізкультура, інформатика тощо).
Бажано, щоб кожен учень був зі своєю пляшечкою води.
Для кожної групи буде визначено свій вхід в училищеи і схема руху лише одними сходами, по всьому училищу ходити не дозволяється.
З повагою, адміністрація училища.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31