Гуртожиток

Наше училище забезпечене гуртожитком, призначеним для проживання на період навчання  учнів, які мешкають поза містом, а також учнів з числа дітей-сиріт.


У гуртожитку є усі необхідні умови для проживання, самопідготовки, виховної роботи, фізичної культури, відпочинку. Гуртожиток забезпечений кімнатами вихователів, кухнями, спортивними куточками та кімнатами гігієни, де розташовані бойлери та душові кабінки. Кухні оснащені електроплитами. Учні проживають в кімнатах по 2 або 3 чоловіка та проводять змагання на кращу кімнату.

Поряд з дітьми цілодобово працюють вихователі, які віддають їм частинку своєї душі. Вони завжди першими приходять на допомогу: коли хтось хворіє, або виникла конфліктна ситуація. Вихователі свою роботу організовують у тісній співпраці, взаємодопомозі з учнями, батьками, майстрами виробничого навчання.

   За роки проживання учнів у гуртожитку керівництво училища, соціальний педагог, вихователі організовують виховний процес так, щоб поза увагою не залишається жодна дитина. Враховуючи індивідуальні особливості кожного учня залучають їх до участі у проведенні цікавих культурно масових заходів. Так стало традицією проведення «Міс-Золота осінь», Козацькі розваги, Новорічні вечори, Святкування дня св.Валентина,«Кохання з першого погляду» та інші.

Велика увага приділяється попередженню тютюнопаління, алкогольної залежності та правопорушень.

У гуртожитку працює гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця», який очолює вихователь гуртожитку Іщенко О.І.

Июль 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031