Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Газозварник. (Монтаж системи опалення, газових котелень, систем гарячого і холодного водопостачання)

МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ

Сантехнічні роботи — важливий етап у будівництві, адже від їх якості залежить затишок і комфортне проживання мешканців у будинку. Монтажники не тільки проводять встановлення та регулювання нового сантехнічного обладнання, а й ремонт, профілактичне обслуговування та заміну старого обладнання на сучасне.

Монтажник – робітник, який займається установкою, поєднанням, закріпленням,
підключенням і заміною елементів будівництва, санітарно-технічного обладнання, систем вентиляції, тепломереж, котлів, промислових і побутових приладів.
Професія монтажника має багато різновидів, в залежності від специфіки роботи та видів обладнання. Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування виконує роботи з монтажу водопровідної, каналізаційної, опалювальної систем,
арматури в процесі облаштування сантехніки, комплектує труби, фасонні частини і  прилади, встановлює і монтує водопровідні і каналізаційні стояки і підводки. Спеціалісти з цієї професії допомагають людям налагодити побутові
умови, створити комфорт.
Монтажники санітарно-технічних систем та устаткування встановлюють різноманітне сантехнічне обладнання: ванни, умивальники, унітази, крани змішувачів, кронштейни, змивні бачки, тощо.

ГАЗОЗВАРНИК

Газозварник — фахівець, який здійснює газове зварювання, наплавлення, різання різних виробів з металу (вузлів металоконструкцій, трубопроводів, деталей машин і механізмів. Спеціалісти можуть зварювати спеціальні сталі, кольорові метали та їх сплави. Фахівці цієї професії працюють на підприємствах машинобудування, металообробки, будівництві, у комунальних організаціях, в сільському господарстві та багатьох інших галузях.

Газозварник виконує газове зварювання металів при виготовленні, реставрації та ремонті різноманітних металоконструкцій, труб із сталі, чавуну, кольорових металів і сплавів. Поряд з роботами, що внесені до складу відповідного розділу кваліфікаційної характеристики професії, газозварник виконує зварювання деталей з високовуглецевих, легованих і високолегованих сталей та чавуну, зварює конструкції з металів та сплавів з обмеженою зварюваністю, заварює дефекти деталей машин та механізмів, готує шви до зварювання та зачищає їх.

Октябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031