Спільна декада природничих і спецдисциплін енергетичного циклу «В світі елементів»

Більше пізнаєш – сильнішим станеш!

У Новокаховському ВПУ на початку березня проводилася спільна декада природничих і спецдисциплін енергетичного циклу «В світі елементів», присвячена 150-річчю створення періодичної системи елементів Менделєєвим Д.І. Адже з нею пов’язані загальноосвітні і спеціальні дисципліни: фізика, хімія, біологія, матеріалознавство, електротехніка, спецтехнологія.

Природа має лиш один секрет –

Чи тут, чи там, у Космосу глибинах,

Все: від малих піщинок до планет –

Із елементів складене єдиних

На відкритій годині спілкування «Періодична система елементів – знайома та незнайома», яку провели викладачі Бородавко Н.В. і Балан Г.В., розглянули особистість видатного вченого Д.І. Менделєєва та його внесок у створення таблиці, а також учні, майбутні електрогазозварники і сантехніки, змагалися у знаннях тих елементів та їх властивостей, які використовуються в їхніх спеціальностях.

В рамках декади відбулася зустріч з головою екологічної громадської організації «Мама-86» Козак Т.Ф., на якій обговорювалось питання негативного впливу свинцю, ртуті та інших важких металів на людину і довкілля. Учні були зацікавлені і ставили багато запитань щодо зменшення шкідливого впливу цих речовин та їх утилізацію.

Учні групи електрогазозварників здійснили «Подорож у чарівний світ металів» під керівництвом майстра в/н Бондаренко Н.В.

Був проведений екологічний суботник на чолі з викладачем біології     Мельник Л.В., під час якого учні з’ясовували і застосовували методи безпечного підвищення родючості ґрунту. На захисті навчальних проектів у групі перукарів відмічено роль води та хімічних елементів у формуванні здорового способу життя.

Адже, дійсно, хороший спеціаліст повинен знати більше. 

12.03.19 В рамках декади відбувся конкурс профмайстерності серед учнів зі спеціальності «Монтажник сан.-техсистем та устаткування», в якому учні І курсів змагалися  в умінні виконувати слюсарні роботи.

19.03.19 майстер в/н Марущенко А.Ю.з проф. «Газозварник» провів показовий урок «Запалювання газового пальника. Регулювання газового полум’я»

21.03.19 засідання біологічного гуртка «Роль хімічних елементів в організмі людини»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031