Звіт про форум «Цифрова трансформація освіти»

13-14 лютого 2020 року викладачі нашого навчального закладу Медведєва О.С. та Марковець О.С. прийняли участь в міжнародному освітньому форумі «Цифрова трансформація освіти» який проходив в місті Івано-Франківськ. У рамках форуму проводилася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку ІКТ в освіті», виставки «Інноваційні засоби в освіті» та «Освіта в умовах євроінтеграції України – можливості для кожного», майстер-класи по роботі з новітнім освітнім обладнанням і програмними засобами для закладів освіти. Своїм досвідом роботи на панельній дискусії з інновацій у професійно-технічній освіті поділилась Марковець О.С., яка розповіла про  використання інтернет –ресурсів та цифрових технологій в професійній діяльності педагога та опублікувала власну доповідь в збірнику матеріалів II міжнародної науково-практичної конференції в рамках  міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти».

На форумі активно обговорювалися питання використання цифрових технологій в освітній діяльності закладів освіти, напрями розвитку електронного освітнього простору та цифрових компетентностей, ІКТ у підвищенні інформаційно-цифрової компетентності педагогів.

Дякуємо організаторам за розкриття нових освітніх горизонтів, за цікавий досвід, за можливість пізнати передові цифрові технології України та світу!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829